Niskie ceny za litr bez ukrytych kosztów

Uczciwa karta paliwowa dedykowana przewoźnikom.

Mniej kosztów, więcej zysku dzięki karcie IQ!

Szanowny Kliencie, Szanowny Partnerze Biznesowy!

Cieszymy się, że jesteś zadowolony/a z IQ Card. Abyśmy mogli obsłużyć jeszcze więcej przedsiębiorców w Polsce naszą kartą paliwową IQ, będziemy wdzięczni za Twoje wsparcie! Twoje polecenie pomoże nam w dalszym rozwoju i umożliwi świadczenie naszych usług w jeszcze lepszej jakości. Jako podziękowanie, chcielibyśmy także zaoferować Ci nagrodę w ramach naszej promocji do 31.12.2024 roku:

Twój zysk:
Za każdego poleconego klienta biznesowego, który tankuje co najmniej 1.000 litrów miesięcznie, otrzymasz przez okres 12 miesięcy od pierwszego tankowania nowego klienta 4 grosze za każdy litr zbiornika nowego klienta jako zniżkę na Twoim rachunku paliwowym po upływie tego czasu.

I to jeszcze nie wszystko:
Również klient polecony przez Ciebie otrzyma po upływie 12-miesięcznego okresu 2 grosze za każdy litr zbiornika jako zniżkę na swoim rachunku paliwowym.

Korzyści z karty IQ na pierwszy rzut oka:
-Możliwość tankowania w Polsce i 19 innych krajach
-Bezpłatne wydanie karty i brak opłat
-Cena tygodniowa w danym kraju
-Indywidualne doradzanie

Czy to nie brzmi wspaniale?
Wypełnij po prostu poniższe pola i kliknij „Wyślij”. Już się tym zajmiemy i

Disclaimer

Należy pamiętać o następujących kwestiach: Tylko potencjalny nowy klient zgłoszony za pomocą formularza online jest uprawniony. Okres promocji obowiązuje do 31.12.2024 r. Zgłoszenia po tej dacie będą nieważne. Po otrzymaniu zgłoszenia z działem sprzedaży IQ Card Vertriebs GmbH skontaktuje się potencjalny nowy klient. Nowy klient zgłoszony jest ważny tylko wtedy, gdy między datą zgłoszenia a datą pierwszego tankowania nowego klienta nie minęło więcej niż 3 miesiące. Wypłata środków promocyjnych odnosi się do objętości litrów oleju napędowego nowego klienta. Osoba zgłaszająca otrzymuje po 12 miesiącach od pierwszego tankowania nowego klienta z następnym rachunkiem miesięcznym zniżkę za objętość oleju napędowego zakupioną przez wygranego nowego klienta w wysokości 4 grosze za każdy zakupiony litr w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Nowy klient otrzymuje na tej samej zasadzie zniżkę w wysokości 2 grosze za każdy zakupiony litr. Wypłata jest ograniczona do 20.000 złotych za zgłoszonego i wygranego nowego klienta dla osoby zgłaszającej oraz do 10.000 złotych za nowego klienta. Odpowiada to 500.000 litrom oleju napędowego w okresie obliczeniowym 12 miesięcy. Aby otrzymać wypłatę, w okresie 12 miesięcy należy zatankować co najmniej 12.000 litrów przez nowego klienta. Po upływie 12 miesięcy promocja automatycznie się kończy. Każdy klient jest uprawniony do zgłoszenia kilku nowych klientów. Warunkiem zgłoszenia potencjalnego nowego klienta jest jego zgoda oraz zgoda na kontakt ze strony IQ Card Vertriebs GmbH. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub odwołania. Wszystkie kwoty w polskich złotych. Wykup gotówkowy jest wyłączony. Brak prawa do odwołania.

© 2024 IQ Card Vertriebs GmbH