Oblicz swoje oszczędności z IQ Card
0 kosztów obsługi, ponad 4600 stacji paliw i ponad 13 tysięcy zadowolonych firm.

Oszczędzaj z kartą paliwową IQ Card
dedykowaną firmom z branży transportowej

Zaoszczędź pieniądze i czas
13530
klientów
4624
stacji paliw
20+
Europejskich krajów
 • Brak ograniczeń markowych: IQ Card umożliwia tankowanie w całej Europie na ponad 4 600+ stacjach i ładowanie w ponad 78 000 punktach ładowania na terenie całej Europy.
 • 100% bezpłatna i bez zobowiązań: Brak nieoczekiwanych lub ukrytych opłat, opłat rozliczeniowych itp. Wydanie i korzystanie z karty jest bezpłatne.
 • Stała cena tygodniowa w danym kraju: Codziennie od poniedziałku ustalane są ceny na cały tydzień, obowiązujące we wszystkich lokalizacjach.
 • Oszczędzaj pieniądze na tankowaniu: Oszczędność około 8% rocznie w porównaniu do aktualnych cen na stacjach benzynowych.
 • Osobisty doradca: Natychmiastowa pomoc telefoniczna w przypadku problemów, takich jak zgubienie karty itp.
 • Mniejszy nakład pracy administracyjnej: Przekazywanie elektronicznych danych rozliczeniowych za pomocą dobrze zorganizowanego systemu rozliczeniowego zmniejsza nakład pracy administracyjnej.
 • Funkcje bezpieczeństwa i możliwości kontroli: Skuteczne monitorowanie floty w celu zapobiegania nadużyciom i oszustwom podczas tankowania.
IQ Card to karta paliwowa dla przedsiębiorstw i zostaje ona
dopasowywana pod potrzeby naszych klientów.
Nasi partnerzy akceptujący karty paliwowe IQ Card

Dlaczego warto wybrać IQ Card?

Sercem karty IQ jest zespół specjalistów z 20 europejskich krajów, którzy obsługują swoich klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki szybkiemu i elastycznemu wsparciu nasi klienci korzystają z krótkich ścieżek decyzyjnych, wysokiej jakości usług, szybkich czasów reakcji oraz rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Zaoszczędź pieniądze i czas
Chętnie teraz przekażemy głos naszym klientom
Robert F.
"Karta działa świetnie. Faktury dochodzą na czas. Super ceny. Czysta przyjemność. Polecam.."
Dawid H.
"Karta działa bez usterek. Przejrzyste faktury, dobre ceny i infolinia która odpowiada w ciągu sekund - tak wyobrażam sobie rodzinne przedsiębiorstwo które nas wspiera w branży transportowej."
Stefan F.
"Dobrze o IQ Card świadczy to, że jest to firma rodzinna a nie wielki koncern. Umożliwia nam to szybszą egzekucję problemów operacyjnych tudzież kontakt bezpośredni z opiekunem osobistym."
Marcin D.
"Bardzo nam się podoba to że mamy ogromną sieć akceptacji dzięki której nie musimy jeździć na około. Cena tygodniowa przy tym minimalizuje przymus jakichkolwiek kalkulacji. Opiekunowie są przy tym zawsze osiągalni w razie jakichkolwiek pytań."
Arek K.
"Współpraca działa fantastycznie. Kalkulacja wydatków z IQ to po prostu marzenie a jeżeli jednak trafił się jakiś problem, to mogłem zawsze polegać na współpracownikach IQ."
Zbigniew B.
"Jesteśmy zadowoleni. Współpracujemy z IQ od dziesięciu lat."
IQ Card będzie dla Ciebie wyjątkowo dobrym wyborem, jeśli:
 • Jesteś aktywny w branży transportowej i regularnie tankujesz swoją flotę pojazdów w trasie.
 • Doceniasz korzystne warunki zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku.
 • Szukasz przejrzystego i prostego miesięcznego rozliczenia bez dodatkowych opłat.
 • Chcesz oszczędzać czas i pieniądze, tankując po korzystnych warunkach zarówno na autostradach, jak i w ich pobliżu, jak na obszarach wiejskich.
 • Twój kierowca jest często w trasie (zarówno krajowo, jak i międzynarodowo) i potrzebuje natychmiastowego wsparcia w obsłudze tankowania.
 • Nie chcesz być uzależniony od dużych koncernów przy wyborze stacji paliw.
 • Cenisz sobie stałe ceny na stacji, które są przejrzyste i przewidywalne, i chciałbyś skorzystać z naszego modelu cenowego na tydzień.
13530
klientów
4624
stacji paliw
20+
Europejskich krajów
Praca wydajniejsza dzięki zaletom karty IQ
Indywidualne doradztwo
Oferujemy wsparcie na poziomie indywidualnym oraz inteligentne narzędzia informatyczne, dostarczamy doradztwo w zakresie tras i cen, pomagamy w zarządzaniu kartami paliwowymi i jesteśmy elastyczni wobec indywidualnych potrzeb klientów.
100% bezpłatnie
Wydanie i korzystanie z karty IQ jest całkowicie bezpłatne i w żaden sposób nie jest to zobowiązujące! Ponadto nie ma żadnych dodatkowych opłat, opłat systemowych, rozliczeniowych, administracyjnych ani opłat za blokady, a wszystkie usługi są bezpłatne.
TOP warunki
Średnia całkowita oszczędność przy użyciu karty IQ wynosi 8% dla firm transportowych! Dowiedz się teraz podczas jednego telefonu, jak duża może być Twoja oszczędność.
Proste rozliczenia
Korzystając z karty IQ, oszczędzasz sobie czasu na skomplikowanych wewnętrznych rozliczeniach kosztów paliwa, ponieważ nie ma potrzeby finansowania z góry kosztów tankowania przez Twoich kierowców. Zamiast tego otrzymujesz przejrzysty zbiorczy rachunek na koniec okresu rozliczeniowego.
Planowanie tras i tankowania
Dzięki temu łatwo i wygodnie znajdziesz zawsze najbliższą stację paliw w okolicy lub wzdłuż trasy i uzyskasz wszystkie istotne informacje o stacji. Nawiasem mówiąc, gdzie i o której godzinie tankujesz, jest kwestią drugorzędną, ponieważ zawsze obowiązuje dla Ciebie atrakcyjna stała cena za litr w danym kraju.
Zarządzanie, kontrola wydajności i kosztów
Również tutaj priorytetem jest prostota; możesz dokonywać i uzyskiwać dostęp do wszystkich istotnych ustawień (blokady kart, limity tankowania, miejsca kosztowe, statystyki oraz szczegółowe dane w różnych formatach) w łatwy sposób.
Zaoszczędź pieniądze i czas
FAQ naszych klientów

Pełna obsługa floty pojazdów

Ci, którzy spędzają wiele czasu zawodowo w pojeździe, cieszą się z każdej możliwości oszczędności czasu. Po czekaniu na czerwonym świetle lub w korku, podczas tankowania myślą o jednym: uniknięciu kolejnego czasu straconego na stanie w kolejce!
Zaoszczędź pieniądze i czas
IQ Card w porównaniu do innych usługodawców
właściwośćIQ CARDInni dostawcy kart paliwowych
Liczba stacji paliwowychPonad 4000 lokalizacji , brak związania z markamiZróżnicowane, często związane z konkretnymi markami
KosztyBrak ukrytych opłat, brak opłat za transakcje paliwowe lub rozliczeniaCzęsto dodatkowe opłaty za transakcje paliwowe lub rozliczenia
WarunkiKorzystne warunki na wszystkich stacjach paliwowych (również na autostradach)Zazwyczaj korzystne warunki tylko na wybranych stacjach paliwowych
CenyUstalone, obniżone ceny tygodnioweCzęsto zmienne ceny, zależne od cen na rynku
OszczędnościOkoło 8% oszczędności rocznie na tankowaniuOszczędności różnią się, często mniejsze niż 8%
Obsługa klientaBezpośredni kontakt, natychmiastowe wsparcie w przypadku problemówObsługa klienta różni się, często brak bezpośredniego kontaktu
Rozliczenia miesięcznePrzejrzyste i proste rozliczenia miesięczne bez dodatkowych opłatSkomplikowane rozliczenia, często płatne
NiezależnośćNiezależność w wyborze stacji paliwowychCzęsto uzależnienie od konkretnego koncernu przy wyborze stacji paliwowych
Oblicz swoją potencjalną oszczędność dzięki IQ Card już teraz!
Wypełnij formularz, aby zapisać się na niezobowiązującą konsultację, podczas której nasi eksperci poznają Twoje potrzeby i obliczą Twoje potencjalne roczne oszczędności wynikające z przejścia na kartę paliwową IQ Card.

Auerspergstraße 19
A-4021 Linz

tel.: +43 (0)732 / 664001 – 99
fax: +43 (0)732 / 664001 – 37
mail: info@iqcard.at